| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10*31,3mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 16*37,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16*37,5mm
Za rupu : 10*31,3mm
Visina : 11mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1H0867981
Kataloški broj 24033
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu




