“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6,8mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Subaru Nr.: 909130051
Toyota Nr.: 90269-07076
Kataloški broj 22144
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Honda, Mazda, Opel, Subaru kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5124,00 рсд Dodaj u korpu




