“Nissan, Subaru, Suzuki žabice za fiksiranje unutrašnjih obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Opel, Suzuki žabice za fiksiranje vetrobransko staklo” has been added to your cart. Continue shopping
“Suzuki Alto, Baleno žabice za fiksiranje prednjeg branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Lexus, Toyota žabice sa vezicom za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 10
Suzuki Nr.: 09409-08322-000
Kataloški broj 16272
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje branika, podkrila
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu




