| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 17,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-10312
Toyota Nr.: 90467-10167
Kataloški broj 16335
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




