| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 25mm
Prečnik tiple : 5,4mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 10
Suzuki Nr.: 09409-06314-T01
Toyota Nr.: 90467-06048-08
Kataloški broj 22197
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje branika, podkrila
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu




