„Renault kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Toyota Yaris kopče za izolaciju haube” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8*10mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*16mm
Prečnik tiple : 8*10mm
Ukupna visina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-08332
Toyota Nr.: 90467-10201
Kataloški broj 22429
Related products
-
Motori
M6 Samoosiguravajuća navrtka-matica sa nazubljenom podloškom DIN6923 8.8
Rated 0 out of 512,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Limena navrtka (flips) za šraf 4,2mm
Rated 0 out of 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 554,00 рсд Dodaj u korpu




