„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Seat, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
„PVC vezice sa žabicom za fiksiranje“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 14mm
Prečnik tiple : 6mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 10
Suzuki Nr.: 09409-06322-S1S
Toyota Nr.: 90467-06133-B0
Kataloški broj 22198
Related products
-
Honda
Honda, Isuzu, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 5126,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




