“Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Ford Connect žabice za tapacirung na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : tamno siva
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 6,7mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-07321-S1
Kataloški broj 22196
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za obloge u vozilima
Rated 0 out of 530,00 рсд Dodaj u korpu




