“Audi, BMW, Fiat, Volkswagen tipla za kopče” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW šestougaoni šraf sa podloškom” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 9,2*13mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 9,2*13mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 11,4mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-08030
Kataloški broj 16361
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu





