“Ford žabice za fiksiranje pragova” has been added to your cart. Continue shopping
“Mazda, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje obloge motora (za žabicu 182076)” has been added to your cart. Continue shopping
“Dacia, Opel, Renault, Vokswagen žabice za tapacire” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 29,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 29,4mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Toyota Nr.: 90467-09004
Kataloški broj 16274
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




