| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,7mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-05096-22
Kataloški broj 16373
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu




