“Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 15*27mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 15*27mm
Za rupu : 8*8mm
Visina : 21mm
Kom / pak : 10
Kataloški broj 22995
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (1)
Rated 0 out of 5116,00 рсд Dodaj u korpu




