“Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Opel Astra G kopče za fiksiranje ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu” has been added to your cart. Continue shopping
„Toyota Land Cruiser kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Chevrolet Cruze, Opel Antara, Mokka žabice za branike i zaštite ispod motora” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 16*22mm |
| Ukupna dužina ili visina | 45,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16*22mm
Za rupu : 8mm
Visina : 45mm
Kom / pak : 10
Kataloški broj 23350
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 5102,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu




