“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Volvo kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Mitsubishi, Toyota kopče za prednji branik” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Nissan, Toyota kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Autobusi, Kamioni, Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 11*14mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Kataloški broj 15257
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu





