„Limena navrtka (flips) za šraf 4,2mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Dacia, Renault kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalni čepovi za karoserije 22mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 21,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 21mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 28,1mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 5X0867299
Kataloški broj 15214
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu





