“Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za fiksiranje obloga u vozilu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,8*7,8mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 7,8*7,8mm
Ukupna dužina : 25,2mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 357868143
Kataloški broj 24252
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




