| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volvo |
| Dimenzije rupe | 5*10mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne, Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 11,5*12,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,5*12,4mm
Za rupu : 5*10mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
Volvo Nr. : 9132876
Kataloški broj 24151
Related products
-
Honda
Univerzalne kopče za tapacir i plastične obloge u vozilima
Rated 0 out of 5153,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Volkswagen, Volvo kopče za fiksiranje podkrila, unutrašnjih blatobrana, branika
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu




