Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,9mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86595 2T500
Kataloški broj 20914
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




