Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Subaru |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,6mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86590 3S000
Subaru Nr.: 909130067
Kataloški broj 20912
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila
Оцењено са 0 од 5160,00 рсд Dodaj u korpu




