Изборник
| Boja | Pink |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : pink
Prečnik glave : 13*16mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 11,1mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 87756 2J000
Kataloški broj 20927
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Santa Fe kopče za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu




