Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12*13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 12*13,5mm
Prečnik tiple : 9,5mm
Ukupna dužina : 16,3mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 85815 24100, 85818 37000
Kataloški broj 20933
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu




