Изборник
“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Opel Astra, Corsa, Tigra, Vectra univerzalne tiple za šraf 4,8mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Hyundai, Kia, Nissan |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Osovina : 10mm
Ukupna dužina : 19,5mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 91503-SZ3-003
Nissan Nr.: 01553-09241
Kataloški broj 16019
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu





