Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 14,2/18mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: LR027255
Kataloški broj 21291
Повезани производи
-
Land Rover
Land Rover, Range Rover žabice za tapacire i ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244 )
Оцењено са 0 од 564,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Land Rover, Opel, Renault kopče za tapacir na vratima i ukrasne lajsne, rubove
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu




