Изборник
“Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 26*30mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 26×30mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701040837
Kataloški broj 22037
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu




