Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 6*10mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 11,7*12,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11,7×12,8mm
Prečnik osovine : 6x10mm
Ukupna dužina : 11,4mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7701205107
Kataloški broj 15361
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Dacia Logan, Sandero, Renault Laguna kopče za fiksiranje izolaciju haube
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia, Renault kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 531,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha
Оцењено са 0 од 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu




