Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,8mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 13,2/17,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,2/17,8mm
Za rupu : 9,8mm
Ukupna dužina : 16,9mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N91182901
Kataloški broj 24269
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




