Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 5*12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 5*12,5mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 9,3mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1Z0837732A
Kataloški broj 24336
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




