Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda |
| Dimenzije rupe | 15,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 13*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 36,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13*32mm
Za rupu : 15,5mm
Ukupna dužina : 36,3mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 4H0867260
Kataloški broj 24438
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




