Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 9*14mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 14*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 14x18mm
Za rupu : 9x14mm
Ukupna dužina : 15,8mm
Kom / pak : 10
Hyundai Nr. : 87756 D3000
Kataloški broj 25060
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Genesis, H1, i30, Matrix, Sonata kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 589,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




