Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 17,9mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 82315-27000
Kataloški broj 15459
Повезани производи
-
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5107,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu




