Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Krovne i vetrobranske lajsne |
| Prečnik glave | 8,8*23mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 8,8×23,2mm
Za rupu : 5,5mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 8V0853585
Kataloški broj 25276
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu




