Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 22,5*35,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Glava : 22,5*35,2mm
Za rupu : 9,5mm
Visina : 17mm
Kom / pak :10
Model vozila : BMW e36
BMW Nr.: 51131960054
Kataloški broj 15944
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu





