Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Univerzalne |
| Prečnik glave | 19,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,7mm
Za rupu : 6.5mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: 51111944537
Kataloški broj 15894
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu





