Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 12mm
Prečnik osovine : 9,2mm
Ukupna dužina : 8,2mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51711932996
Kataloški broj 15558
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu




