Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 17,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 17,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51411973500
Kataloški broj 15556
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu




