Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi, Univerzalne |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6,5mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 51718259788
Kataloški broj 15117
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 5102,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne metalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 5173,00 рсд Dodaj u korpu




