Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Mini |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51777171003
Kataloški broj 15113
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu




