Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 22*24mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 22*24mm
Za rupu : 5mm
Visina : 16mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51717066220
Kataloški broj 15111
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu




