Изборник
“Nissan, Tesla kopče za fiksiranje prednjeg branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,6mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 31,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11*15mm
Za rupu : 10,6mm
Ukupna dužina : 31mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07147074343
Kataloški broj 15077
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu




