Изборник
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 15*17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : natur
Prečnik glave : 15*17,2mm
Za rupu : 8*12mm
Ukupna dužina : 12mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51418215806
Kataloški broj 15095
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu




