Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,7mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 63,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 63mm
Za rupu : 10,7mm
Visina : 17,7mm
Kom / pak : 2
BMW Nr. : 51479171368 , 9171368
Kataloški broj 15075
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu




