Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,2*10,2mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 11*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11*14mm
Za rupu : 5,2*10,2mm
Ukupna dužina : 13,5mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51718108613
Kataloški broj 15063
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 5102,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu




