Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,5mm
Prečnik osovine : 6,7mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 6999CR
Kataloški broj 15955
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu





