Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 5,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komada
Boja : crna
Prečnik glave : 11mm
Za rupu : 8mm
Kom/pak : 25
Visina : 5,8mm
Citroen Nr.: –
Kataloški broj 15963
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu





