Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10.3mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 856535
Kataloški broj 15765
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu





