Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 11.3mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 6995V6
Kataloški broj 15988
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu





