Изборник
„Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 10*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 9*23mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 9*23mm
Prečnik osovine : 10*11mm
Ukupna dužina : 9,7mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 703018
Kataloški broj 15485
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla
Оцењено са 0 од 51.710,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu





