Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 9*23mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 9*23mm
Rupa : 10*11mm
Ukupna dužina : 9,7mm
Kom / pak : 10
Citroen, Peugeot Nr.: 703018
Kataloški broj 16716
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu





