Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Opel, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 17mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 9341PF
Opel Nr.: 0176073, 13317099
Kataloški broj 15401
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu





