Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20,5mm
Prečnik tiple : 7,3mm
Ukupna dužina : 26,3mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 698317
Kataloški broj 15031
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu




